Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good night and you are a good idea for me to be fair in the way
顏色: 灰色
Price: HK$126.56
Original Price: HK$130.00
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 253 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2303273622123739 |
Author: s***9
Date:
Review: Good night and you are a good idea for me to be fair in the way
顏色: 灰色
Author: a***1
Date:
Review: 佩戴舒适: 非常漂亮的假髮物美價廉非常喜歡
顏色: 灰色
Author: 吳***妹
Date:
Review: 佩戴舒适: 呀
顏色: 灰色
Author: b***4
Date:
Review: 讚
顏色: 灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.